|  

Nápověda k eshopu KAMPI OFFICE

Zákaznická linka 841 111 138
Nápověda

Nápověda

NAŠE DOPORUČENÍ:

Chcete-li náš systém využívat naplno, seznámte se nejdříve s jeho možnostmi. Tento systém je optimalizován na prohlížeče Google Chrome, Internet Explorer (verze 9 a vyšší) a Firefox Mozilla. Některé (zpravidla starší typy) prohlížečů mohou mít s některými funkcemi problémy. Zobrazení eshopu je optimalizováno pro Retina displaye značky Apple. Řada důležitých funkcí je ve výchozím nastavení i po přihlášení skryta. Po konzultaci s našim obchodním reprezentantem, který doporučí nejvhodnější nastavení, je přizpůsobené vašim požadavkům aktivujeme. Pro větší přehlednost doporučujeme zvětšení zobrazení stránek pomocí scroll kolečka myši při současném držení klávesy CTRL dle libosti.

ÚVODNÍ BANNERY

Pokud umístíte kurzor myši nad některý z měnících se bannerů na úvodní stránce - homepage, zastaví se jejich prolínání.

VYHLEDÁVÁNÍ

Velký důraz při tvorbě našeho eshopu jsme kladli na snadné ovládání a orientaci v nabídce. Do pole hledání jsme proto implementovali řadu pokročilých funkcí, které vyhledání produktu usnadňují. Při hledání zadávejte jen kořen slova - například výraz: "Obál C5" - vyhledá všechny obálky C5, "Pořad modr" - všechny modré pořadače, "šano pák" - všechny pákové pořadače a to i když slovo "šanon" je slangové označení pořadače a žádný z našich produktů tak není pojmenován. Vyhledávání totiž reaguje na všechny známé výrazy pro daný produkt, se kterými jsme se v praxi setkali.

Políčko vyhledávání - příklad výrazu a vysvětlení.

TYPY PRODUKTŮ

Pro lepší vysvětlení uvádíme různé typy produktů a jejich dostupnost.

Vysvětlení dílčích druhů produktů pro objednávání na eshopu - akční, skladem, nedostupný

INFORMACE O DRUHU BALENÍ

Abyste nemuseli objednávat celá balení, prodáváme i po menších jednotkách. Pokud chcete ale celé balení zakoupit, uvádíme vždy v detailu produktu i počty ks v následujícím vyšším balení.

V části Druh balení neuvádíme jen jednotku každého z produktů (ks, bal, rol ...), ale jak bylo uvedeno i počty jednotek (uváděné v závorce), které informují kolik těchto jednotek daného produktu je součástí vyššího balení.

Na obrázku je detail kopírovacího papíru ArtCopy. Nejmenší jednotkou je 1 balíček (z názvu víme, že obsahuje 500 listů). Vyšším balením je 1 krabice, která obsahuje 5 balíčků a dalším 1 paleta, která obsahuje 240 balíčků / 48 krabic. To platí analogicky pro všechny produkty.

Vysvětlení jednotek balení v detailu každého z produktů.

REGISTRACE K ODBĚRU NEWSLETTERŮ

Přihlaste se k nezávazným odběrům pravidelných newsletterů a získávejte za své nákupy hodnotné dárky zdarma! Rozesílka probíhá 2x až 3x do měsíce a trvá pouze po omezenou dobu. Abyste získali informaci, kdy bude akce probíhat registrujte se zde. Pokud nemáte zájem se nikam registrovat a obtěžují Vás emaily, můžete nás také sledovat na facebookovém proflu zde.