|  

Kdo je KAMPI OFFICE? Výrobce a velkoobchod kancelářských potřeb.

Zákaznická linka 841 111 138
Kdo jsme

Kdo jsme

Společnost KAMPI OFFICE s.r.o. je předním - ryze českým výrobcem a velkoobchodem kancelářských potřeb s celorepublikovou působností a tradicí od roku 1997. Za dobu své více než 23ti leté existence dokázala, že i menší rodinná firma, kterou vedou dva bratři, dokáže směle konkurovat největším firmám v oboru.

Máme vlastní filosofii a lišíme se od ostatních. Tam, kde jiní spoléhají na nekalé obchodní praktiky, zůstáváme věrni cti a morálním hodnotám. Důležitější než vlastní zisk, je pro nás spokojenost zákazníka. Našim cílem je, aby byl hýčkán, spolupráce pro něj byla potěšením, byl odměňován za svoji věrnost, a přitom svému zaměstnavateli šetřil nemalé peníze. Kromě ekonomického rozměru, získají naši odběratelé klidné spaní, spolehlivého dodavatele a dobrý pocit z pomoci zdravotně postiženým - nemusí se podílet na obcházení zákona ani kupovat nekvalitní zboží, ani měnit svého dodavatele pokaždé, když je někdo osloví s nestandardně nízkými cenami, které jim po čase stejně zase navýší.

Neprodáváme to, co chtějí naši dodavatelé, ale co vyžadují naši zákazníci. Slib pro nás něco znamená. Smlouvu proto postačí uzavřít ústně a ztvrdit nám rukou dáním. Díky odklonu od tištěných katalogů a preferenci elektronického obchodu průběžně reagujeme na požadavky trhu, měníme a rozšiřujeme nabídku kdykoliv si to okolnosti vyžadují nebo nás o to někdo požádá.

Základním prodejním kanálem je elektronický katalog, který neustále vyvíjíme a zdokonalujeme. Od základních funkcí, které každému umožní snadno a rychle vytvářet objednávky, disponuje naše řešení také řadou vysoce sofistikovaných - unikátních funkcí, které nemají v našem oboru konkurenci. Ty je nutné ale předem aktivovat. K dispozici jsou manažerské funkce, skladové evidence, schvalovací systém, elektronická fakturace, online a offline propojení, zjednodušený systém předávání objednávek, s možností definice neomezeného počtu sdílených dodacích míst, kreditním systémem, punchout katalogem a řadou dalších funkcí. Zkrátka: řekněte nám co potřebujete a my to za Vás vyřešíme.

NÁŠ TÝM - ZAMĚSTNANCI

Zaměstnáváme více než 130 zaměstnanců, z toho 60% zaměstnanců jsou zaměstnanci se zdravotním postižením, kteří u nás mají smysluplné zaměstnání. Od založení patříme mezi největší skutečné zaměstnavatele osob se zdravotním postižením v oblasti výroby a velkoobchodu kancelářských potřeb. Přijeďte nás osobně navštívit.

KOHO PODPORUJEME


KAMPI OFFICE podporuje NFOZP, Práci postižených, NFPK, Rekonstrukci státu, Transparency International, Lékaře bez hranic a Klokánek