|  

Co dělá KAMPI OFFICE? Prodává kancelářské potřeby.

Zákaznická linka 841 111 138
Čím se zabýváme

Čím se zabýváme

VELKOOBCHOD

Nabídka KAMPI OFFICE s.r.o. představuje ucelený a široký sortiment kancelářských potřeb, který zahrnuje více jak 8.000 skladových položek. Ten je doplněn o čistící a úklidové prostředky, drogerii, hygienu, obalový materiál, kancelářskou techniku, nábytek včetně doplňkového sortimentu potravin. Více než 700 produktů přímo vyrábíme. U řady položek jsme přímí nebo výhradní dovozci do ČR. Naleznete tak u nás vše co můžete ve firmě, kanceláři nebo skladu potřebovat.

VÝROBA KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB

Mimo obchodní činnost se zabýváme také výrobou kancelářských potřeb. Ta je zaměřena především na oblast archivace. Všechny výrobky jsou opatřeny ochrannou známkou „Práce postižených“, která je udílena pod záštitou České kvality. To dokazuje, že se na výrobě prokazatelně podílely osoby se zdravotním postižením a současně, že naše výrobky vynikají příznivou cenou, kvalitou i výbornými užitnými vlastnostmi. Významný podíl z celkového portfolia pak představují i Ekologicky šetrné výrobky.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Mezi zakázkové výrobky patří výroba razítek, vizitek, tisk, realizace firemních tiskopisů, realizace různých typů složek, firemních pořadačů, potiskujeme obálky, nabízíme reklamní a marketingové předměty, výrobu kartonáže, krabic, papírových tašek, exkluzivních dárkových obalů na víno a mnoho jiných produktů. Nic z papíru nám není cizí - vyrobíme z papíru, vše co chcete - na míru.

ZAKÁZKOVÉ PRÁCE

Do této oblasti patří balení, kompletace, sortování, lepení, řezání, nýtování, bigování, signování a mnoho dalších prací, kde se předpokládá významný podíl ruční práce.

DOPLŇKOVÉ ČINNOSTI

Mezi další služby, které poskytujeme patří veškeré DTP a grafické práce, digitální (vlastní technologie) nebo ofsetový tisk, termoražba, sítotisk, skenování a mnoho dalších. Novinkou je i 3D reklama.

K nestandardním a poměrně unikátním službám, které odběratelům v rámci plného servisu poskytujeme patří i malířské a natěračské práce v kancelářských prostorech včetně následného úklidu po malování.